Szolgáltatásaink
Műszempilla építés / UV Led építés
Testmasszázs

Műszempilla építés hagyományos és most már nálam is elérhető UV Led technológia is. Hihetetlenül jó, nagyon gyorsan lehet vele haladni, mindenkinek csak ajánlani tudom. 

 

 

 

Műszempilla építéssel néhány évvel ezelőtt találkoztam, akkor elvégeztem az alap képzést, azóta folyamatosan képzem magam. 2016 januárban végeztem el Budapesten a duplázott technikai képzést Gera-Király Anitánál, amire nagyon büszke vagyok. Nagyon tetszik, én magam is szeretem a gyönyörű, vastag, íves és dús pillákat, ezért is kezdtem el foglalkozni ezzel is.

A 3D műszempilla illesztés során a saját pillára ragasztjuk fel a műpillát, minden egyes szálra egyet, akkor beszélünk a klasszikus 1D pilláról. Ahogy növeljük a D-k számát, úgy emelkedik a saját pillákra ragasztott műpillák száma.

Nagyon fontos, hogy egy szett felrakása előtt mindig smink nélkül kell érkezni. Amit érdemes tudni, hogy vízálló, könnyálló, nagyon kényelmes. Érdemes megfogadni a szempilla illesztő tanácsát, hogy felrakás után 24-48 óráig ne érje víz lehetőleg, olajos krémeket kerülni kell, nem szabad állandóan piszkálni, fogdosni! A legfontosabb, ha nem jó, kényelmetlen, valaki nem szereti, nem tudja megszokni, akkor nem tépkedjük, mert nagyon fájdalmas, komoly szemhélygyulladást tudunk vele magunknak okozni. Egyszerűen visszakell jönni és 5 perc alatt leoldjuk. 

Amit érdemes tudni az UV led műszempilla építésről.

Nevét onnan kapta, hogy a legkisebb hullámhosszúságú de még látható szín az ibolya, az az alatti hullámhosszúságú tartomány pedig az a bizonyos ibolyántúli (UV) sugárzás. Hullámhossza a 100 és 400 nm közötti tartományba esik.

Hullámhossztól (nanométer) függően tudjuk csoportosítani. Három típusát különböztetjük meg: az UV-A-t, az UV-B-t és az UV-C-t. Az UV-sugárzást.

A 100 és 280 nanométer közé eső sugárzást nevezzük UV-C-nek, melyet teljesen elnyelt a földi légkör, így csak azoknak kell miatta aggódni, akik az űrbe merészkednek. A Földön sterilizálásra használják.

280 és 325 nanométer közé esik az UV-B, melynek nagy részét a Föld ózonrétege nyel el, egy részét viszont nem, így mindenképpen találkozunk vele. Az UV-B elősegíti a csontképződést, ám közvetlenül károsíthatja a DNS-t, mely bőrrák kialakulásához vezethet, illetve károsíthatja a szemet is. Szervezetünk melanintermelésével védekezik ellene – ezek a pigmentek teszik barnává a bőrt, miután oxidálódnak, ha nagyobb dózisú sugárzás éri őket.

A 315-400 nm közé eső UV-A, amelyből a legtöbb jut a Föld felszínére, és amivel így a legtöbbet érintkezünk. Nagy dózisban károsítja a kollagénrostokat, ezáltal öregíti a bőrt, sőt, bőrrákot okozhat. (pl. ha valaki minden nap éveken át a tűző napon dolgozik fényvédelem nélkül)

A szempilla építésre használt lámpák 395 nm hullámhosszú UV fényt bocsátanak ki, tehát UV-A sugárzást.

A tartomány és teljesítmény miatt a fény nem károsítja a bőrt vagy a látást, nem aktiválja a melanin termelődést, tehát nem barnít. Viszonyításként az utcán erősebb uv sugárzás éri a nyitott szemünket nap mint nap, illetve egy szoláriumban 1 db cső kb. 60-szoros teljesítménnyel dolgozik ehhez képest.

 

Mi az a LED?

Egy félvezető elektromos berendezést jelent (Light-Emitting diode), mely amely az elektromos áramot fénnyé alakítja át (és hővé). A LED diódák kicsi méretük ellenére magas fényerőt (fényáramot).

A fényáram, más néven fényerő, amely megadja a sugárzott fény mennyiségét (lumen), amely a fény intenzitását jelöli. Minél magasabb ez a szám, annál erősebb fényerő.

A régi fényforrások (izzók) esetében ezt a teljesítmény(W) szerint határozták meg, viszont a LED technológiánál a wattok már nem játszanak meghatározó szerepet, inkább zavaróak is lehetnek. A watt mértéke arra utal, hogy az izzónak mekkora lesz a fogyasztása (elektromos energia).

A LED izzó hatásfoka tehát a mért teljesítmény (watt) és a fényáram (lumen) közti arányból határozzuk meg. Ez megadja az egy wattra eső fényáramot.

 

Tehát a watt mértékegység a villamos teljesítményt mutatja, gyakorlatban ez az érték azt jellemzi, hogy a tápegységből mennyi villamos energiát vesz fel a led.

A led fényerőssége maga az adott lámpába beszerelt led alkatrésznek a gyártási technológiájától függően – adott wattszám mellett egyes ledek képesek erősebb vagy gyengébb fényerőt is kibocsátani.

Lehetőség kipróbálásra : nem kell mást tenned, mint időpontot kérni 06307217288 vagy a vasasbeata@gmail.com email címen. Hozd a modelled, csipeszed és pillát. 3 óra 21000Ft. 

Ennyi idő alatt egy teljes szettet meg tudsz építeni és bőven lesz időd megismerni és megszeretni ezt a technikát!

 

Áraink

ÁRLISTA!

 

1D Építés 8000Ft                                2D Építés 9500Ft

Töltés 14 napig 6000Ft                                                   Töltés 14 napig 7500Ft

Töltés 21 napig 7000Ft                                                   Töltés 21 napig 8500Ft

 

3D Építés 11000Ft                             Lifting 7000Ft

Töltés 14 napig 9000Ft

Töltés 21 napig 10000Ft

UV techinákal történő építés bármely új szett és töltés esetén +3000 Ft többletköltséget jelent.

 

Műszempilla leoldás 6000Ft.

A töltés árak 21 napig érvényesek, ha a szett 40%-a fent van, ellenkező esetben az építés árát számolom fel.

IDŐPONTFOGLALÁS
Foglaljon online időpontot és
foglalásra 24 órán belül pontos időpontot adunk.
| Adatkezelési nyilatkozat
Foglalás megkezdése
Iratkozzon fel
Hírlevelünkre
| Adatkezelési nyilatkozat
1D,2D,3D műszempilla építés!
1D,2D,3D műszempilla építés!
Itt találsz meg bennünket
Weboldalunk sütiket használ a magasabb felhasználó élmény miatt.